• YazılarBlogGenelYoğun Bakım HemşiresiYoğun bakım hemşiresi Bir yoğun bakım hastasının durumu herhangi bir hastadan farklıdır ve bu durumdaki kişilere özel bakım uygulanır. Hastanelerin yoğun bakım ünitesinde yatan bir hastanın hemşirelik hizmetleri de bu şartlar altındaki kişilerin bakımını yapmak üzere özel eğitim almış bir hemşire tarafından karşılanır; yoğun bakım hemşiresi tarafından. Damla Danışmanlık olarak hastane veya ev ortamındaki yoğun bakım hastasına alanında eğitim almış tecrübeli bir hemşire tarafından hizmet verilmesini isteyen müşterilerimize de yardımcı oluyoruz. Bu hemYazılarBlogGenelYoğun Bakım HemşiresiDamla Danışmanlık hastalarınız için profesyonel, deneyimli, referanslı yoğun bakım hemşiresi, bebek hemşiresi temin etmektedir.
  • YazılarBlogGenelBebek HemşiresiBebek hemşiresi Sevgi, şefkat, koruma içgüdüsü gibi duygular anneliğin doğasında vardır; bebek bakımıyla ilgili bazı ayrıntıları ise öğrenmek gerekir. Yeni doğum yapmış bir annenin etrafında tecrübeli aile büyükleri olu genellikle ve anneyi bebeğe ne şekilde bakması konusunda bilgilendirirler. Çocuk sahibi olmuş arkadaşlar da insana bu açıdan yararlı olabilir. Bir alternatif de evinizde bir süre için bir bebek hemşiresi bulunmalıdır ki bunun avantajı şudur; bazıları birbiriyle çelişen bilgiler yüzünden kafanız karışmaz, bilimsel bir yönü olmayan tavsiyeler almazsınızYazılarBlogGenelBebek HemşiresiDamla danışmanlık aday havuzunda Bebek hemşiresi, yoğun bakım hemşiresi konusunda deneyimli hemşirelerimiz ile hizmetinizdeyiz.
  • YazılarHizmetlerimizHasta Yaşlı BakımıBebek Hemşiresi Bebeklerin maalesef ki her zaman sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmediği bir gerçektir. Ebeveynlerin ise bu sonuç doğrultusunda birçok zorlu bakım ihtiyaçları ile karşılaşabiliyor. Bebekleri için en iyi bakımı isteyen aileler genellikle bu gibi durumlarda bebek hemşiresi arayışına girmektedir. Bebek hemşiresi, bebekler için uzman eğitimi aldıktan sonra sağlık, eğitim ve bakım konusunda uygulama