• YazılarBlogFaydalı BilgilerOyun ablaları ve çocuklarBirçok anne baba çocuk bakıcısı seçerken çocuğunun aç kalmamasını, emniyette olmasını sağlayacak herhangi bir bakıcıyı değil işe uygun özel nitelikleri olan bir bakıcıyı tercih ediyor. Üniversiteli oyun ablaları ebeveynlerin bu talebini karşılayacak özellikleri taşıdıklarından dolayı giderek daha sık aranıyorlar. Çocuğunun küçük yaştan İngilizce’yle tanışmasını isteyen aileler bir oyun ablası ile anlaşıyorlar örneğin. Oyun ablaları dil gelişimi yetersiz olan çocuklara da çok faydalı olabiliyorlar. Çocuk gelişimiYazılarBlogFaydalı BilgilerOyun ablaları ve çocuklar
  • YazılarBlogGenelOyun AblasıOyun ablası Bir çocuk bakıcısından beklentileriniz arasında dağarcığında çocuğunuzun gelişimine katkısı olacak eğitici oyunlar olması, yabancı dil bilmesi, ev ödevlerine yardımcı olabilmesi de varsa bir oyun ablası veya abisi ile anlaşmanız mantıklı olur. Çocuğunuzun gelişimi yavaş ilerliyorsa bu konuda görüştüğünüz doktorun tavsiyeleri arasında muhtemelen bu da yer alacaktır. 10 yıldan fazla zamandır insan kaynakları sektöründe yer alan ve 6 yıldır özel istihdam bürosu olarak da hizmet veren bir ekip olarak zaman zaman bu durumla karşılaştık. Damla DanışmanlYazılarBlogGenelOyun AblasıDamla Danışmanlık deneyimli, eğitimli, profesyonel oyun ablası temini yapıyor.
  • YazılarHizmetlerimizBebek ve ÇocukOyun AblasıÜniversite öğrencileri veya mezunları arasından özel olarak seçilen oyun ablası adayları çocukların gelişim ve büyüme süreçlerinde yeni bir meslek dalı olarak ortaya çıkmıştır. Oyun aktiviteleri içerisinde çocuklara yardımcı, öğretici ve eğitici vasfı ile yer alan oyun ablası ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. Özellikle okul öncesi eğitim ve okul süresince (4-12 yaş arasında) aktif olarak rol almaktadır.