• YazılarBlogFaydalı BilgilerYabancı Dadı İçin Çalışma İzni Nasıl AlınırÜlkemizdeki konutlarda bakım hizmetleri için yabancı dadı, çocuk bakıcısı, hasta bakıcısı istihdam etme eğilimi giderek artıyor. Büyük kısmı Türkmenistan, Azerbaycan, Moldova, Gürcistan gibi ülkelerden gelen yabancı personelin bu şekilde çalıştırılmasıyla ilgili kanunlar da son yıllarda sıklıkla yeniden şekillendiriliyor. Konutunuzda çalıştıracağınız yabancı personel için çalışma izni almaz, bu konuyla ilgili kanunlara riayet etmezseniz ciddi miktarda para cezası ödemek zorunda kalıyorsunuz. Kaçak olarak çalışan yabancı bakıcı YazılarBlogFaydalı BilgilerYabancı Dadı İçin Çalışma İzni Nasıl AlınırKonutunuzda bir yabancı dadı çalıştıracaksanız kanunların öngördüğü işlemleri eksiksiz bir şekilde yaparak çalışma izni almak zorundasınız.
  • YazılarBlogGenelYabancı Çocuk BakıcısıYabancı çocuk bakıcısı Günümüz dünyasında farklı dilleri konuşabilmek önemli ve küçük çocuklar da yabancı dilleri öğrenmeye çok yatkın. Birçok aile başta bu konu olmak üzere çeşitli sebeplerle çocuklarına bir yabancı çocuk bakıcısı tarafından bakım verilmesini tercih ediyor. Damla Danışmanlık olarak ev işi temizlik personeli, oyun ablası, bebek bakıcısı, refakatçi, hastabakıcı ve özel şoför ihtiyaçlarınız için hizmetinizde olduğumuz gibi bu konuda da yanınızdayız. Çocuğunuzun büyüme sürecinde ana dilinin yanında bir de yabancı dil öğrenmesini istiyorsanız kYazılarBlogGenelYabancı Çocuk BakıcısıDamla Danışmanlık Çocuklarınız için İngilizce bilen, deneyimli dadı, yabancı çocuk bakıcısı, yabancı uyruklu bakıcı, yabancı bakıcı, yabancı dadı
  • YazılarHizmetlerimizBebek ve ÇocukDadı.. Dadılık çocukların tüm ihtiyaçlarını üstlenmek açısından önemli ve kutsal bir meslektir. Dünyadaki en değerli varlığınızın birlikte vakit geçireceği kişilerin de seçimi önemlidir. Dadıların genel özellikleri ise çocuklara yakınlığı, sabır göstermesi, iletişimi sağlaması, şefkatli ve anlayışlı olması ile bilinir. Dadılık hizmetleri sadece çocukların ihtiyaçlarına yardım ederek çözüm sunmaz a
  • YazılarBasında Biz"Kaçak İşçi"de Dikkat Edilmesi GerekenlerYabancı çalışanın güvenilirliliğini nasıl anlayacağız? Özel İstihdam Büroları Başkanı Vural Şeker anlattı.
  • YazılarBasında BizTV8 - İlk SayfaYabancı dadılarla ilgili yapılan baskınla ilgili Vural Şeker soruları cevaplıyor.
  • YazılarBasında BizATV - Kahvaltı HaberleriYabancı dadılarla ilgili yapılan baskınla ilgili Vural Şeker soruları cevaplıyor.