İngilizce Bilen Abla

ingilizce bilen ablaÇocuklarınız için özel bir İngilizce eğitimi size yüksek maliyetler çıkarabilmektedir. Toplu öğrenim sağlayan kurslar veya eğitimlerin birebir eğitimden daha az etkiye sahip olduğunu takdir edersiniz. Bize gelen talepler arasında en sık karşılaştıklarımız ise İngilizce diline hâkim oyun ablaları olmaktadır.

Peki, kimdir bu İngilizce bilen abla, dilerseniz biraz daha yakından tanıyalım;

Ailedeki bireylerin yoğun iş yaşantısı genellikle çocuklarına gereken eğitimi vermek konusunda engel olmaktadır. Çocukların okul öncesi – okul sonrası (5-15 yaş) döneminde İngilizce diline olan yatkınlığı maksimum seviyede olmaktadır. Aileler ise bu süreci en faydalı şekilde geçirmek adına İngilizce bilen abla yani İngilizce bilen çocuk bakıcılarına başvurmaktadır.

İngilizce bilen abla kişisinde sizler için aradığımız özellikler ise eğitim durumu, referansları, çocuklar ile iletişimi, çocuk gelişimi konusunda bilgisi, diplomaları ve aldığı mesleki eğitimler Dadiniz.com olarak öncelik verdiğimiz hususlardır.

Bakıcı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan İngilizce bilen abla sizin ihtiyacınız olan vakitler belirlenerek ister yatılı isterseniz de haftanın belirli günleri tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Çocuklar açısından İngilizce öğrenimini eğlenceli hale getiren oyun ablası hem eğlenceli vakit geçirirken hem de İngilizce eğitimini aşılamaktadır.

Çocukların erken yaşta İngilizce öğrenmesinin faydaları;

Çocuklar, İngilizce bilen abla sayesinde günlük yaşamda İngilizce aksanına uygun şekilde ve seviyede konuşacak hale gelirler.

Ergenlik dönemine kadar İngilizce eğitiminin tamamlanması diğer bir dil eğitimine geçiş için kısa zamanda yol almanızı sağlar.

Beyindeki dil merkezlerinin gelişmesi sayesinde genel beyin gelişimi de artmaktadır. Aynı zamanda sağlık açısından çocukların yabancı dil bilmesi ilerleyen yaşlarda ortaya çıkacak bunama hastalıklarından da korumaktadır.

Çocukların iki dil bilmesi aynı anda iki işi yaparken daha dikkat sahibi olmasını, işler arasındaki hızlı geçişlerde dikkat dağınıklığı yaşamamasını sağlar.

Dadiniz.com sayesinde çocuklarınız için birebir eğitim imkânı sunan İngilizce bilen abla personellerimize ulaşmak için 0212 232 21 23’ü arayabilirsiniz.