Nepalli Bakıcı

Hayattaki en değerli varlığınız olan çocuğunuza sizin talimatlarınız çerçevesinde, özenle bakması ve İngilizce öğrenmeye başlamasına yardımcı olması için bir Nepalli bakıcı arıyorsanız Damla Danışmanlık ekibi olarak aradığınız bakıcıyı temin edebiliriz. Sektörde 20 yıldan fazla zamandır hizmet vermekte olan tecrübeli ve saygın bir firma olarak Filipinli bakıcılar için olduğu gibi Nepalli bakıcılar için de ailelere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Nepallilerin çocuk bakıcısı olarak tercih edilmelerinin nedenlerinden biri çoğunun İngilizce bilmesidir. Yatılı bakıcı olarak hizmet vermeleri de önemli sebepler arasındadır. Ayrıca yabancı bakıcı piyasasında azimli, çalışkan, saygılı, işten kaçmayan, uyumlu ve disiplinli personeller olarak bilinirler.

Siz de çocuğunuzun küçük yaşta İngilizce ile tanışmasını istiyorsanız şirketimiz aracılığıyla Nepal’den bakıcı getirtme yoluna gidebilirsiniz. Çocuğunuzu sevecek ve onunla kaliteli zaman geçirmenin yollarını bulacak, bakımı ve temizliği ile ilgilenecek, yemeklerini zamanında yedirecek, park vb yerlere götürerek hava almasını, eğlenmesini ve enerjisini boşaltmasını sağlayacak bir bakıcı arıyorsanız Nepalli bakıcı iyi bir alternatiftir. Arzu ederseniz bakıcınız ufak tefek ev işleriyle ilgilenip evinizin düzeni konusunda da yardımcı olabilir.

Nepal’den getirtilen bakıcıların ücretleri 2017 yılı itibariyle 600 USD olup, ayrıca haftada 30 TL izin parası vermeniz gerekir. Bakıcınız ülkemize yasal çalışma izniyle geldiği için aylık sigorta primleri de ödenmelidir. Bu yükümlülük işverene aittir. Ülkemize gelmesi 1.5 ay kadar süren bakıcının yurt dışından ülkemize transfer ücreti de aynı şekilde işveren tarafından ödenir.

Firmamızdan talep ettiğiniz personeller için yasal çalışma izni başvurusu yapmadan önce detaylı bir sağlık kontrolü yapılıyor ve sabıka kayıtları araştırılıyor. Bu işlemler, çalışma izni alma sürecinin başlatılması için zorunludur. İşe almaya karar verdiğiniz personelin yasal sürecinin takibi tamamen firmamızın sorumluluğundadır. İşe aldığınız personelle anlaşamamanız, uyum sağlayamamanız halinde 3 ay içinde 3 kere ücretsiz değişim talep edebilirsiniz. Söz konusu personelle 3 aydan fazla çalıştıktan sonra değişim yapmak isterseniz tekrar hizmet bedeli ödemeniz gerekir.

20 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sektöründe saygın bir yeri olan şirketimiz yerli ve yabancı çocuk bakıcıları, ev hizmetleri için yardımcı elemanlar ve işyerleri için nitelikli ofis personelleri temin etmektedir.