Bahçıvan

bahçivan

Bahçıvan bahçelerin gelişimi ve dekorasyon işleri ile sorumlu olan kişilerdir. Evlerinizin veya diğer mekân çeşitlerinin bahçe gelişim süreçlerini yönetmekle görevlidir. Mesleki açıdan bir eğitime gerek olmasa da bahçıvan niteliğine ulaşan kişilerde genellikle şu şartlar aranmaktadır.

Bitkiler hakkında genel bilgi sahibi, bitkilerin yetiştirilme tarihlerini bilen, onların dilinden anlayan, sorumluluk sahibi gibi özverili kriterler aranmaktadır. Bahçıvan arayan kişiler genellikle bu işin uzmanı olan nitelikli personellere ulaşmak için personel istihdam bürosu olan Dadiniz.com sitesini tercih etmektedir.

Bahçıvanların bahçenize veya peyzaj işlerine sağlayacağı atkı büyüktür. Çiçeklerin, sebzelerin veya meyveleri ekim süresinden mahsul toplama süresine kadar geçen zamanda bahçıvanların sorumluluğu altında korunmaktadır.
İstek ve ihtiyaçlarınıza özel profesyonel bahçıvan veya peyzaj uzmanı kişilere ulaşmak adına sizlere yardımcı olmaktayız.

Bahçıvan ihtiyaçlarınızda;

- Bahçenin m2 bazında büyüklüğü,
- Kaç personele ihtiyaç duyduğunuz,
- Bahçenizi nasıl bir görünüme sahip olmasını istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir.

               
Bahçıvanların genel görevleri, çiçeklerin ekimi, sulama işlemleri, bakım ve budama süreçleri ve genel itibari ile bahçenin temizlik ve şık görünümünü sağlamaktır. Bahçıvanın diğer önemli bir görevi ise toprağın verimliliğinin sağlanması ve korunmasıdır.

Küçük büyük tüm bahçe mekânlarının mutlaka bir profesyonel bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Sizlere nitelikli personeller kazandıran Dadiniz.com bahçıvan ihtiyaçlarınıza uygun CV’leri tespit ederek sizlerle bağlantı kurmasını sağlamaktadır.

Bahçenizde misafir edeceğiniz sevdikleriniz ile güzel vakit geçirmek için şık bir bahçe tasarımı, iş toplantılarınıza uygun olabilecek açık hava toplantıları veya hafta sonlarına özel barbekü partilerinde en çok konuşulacak konunun bahçenizin güzelliği olmasını istemez misiniz?

Dadiniz.com profesyonel bahçıvan personellerinden oluşan zengin bir CV arşivine sahiptir. Sizin yapmanız gereken ise 0212 232 21 23 numaralarını arayarak bir bahçıvan talebinde bulunmanızdır.