Dadı..

profesyonel dadı

Dadılık çocukların tüm ihtiyaçlarını üstlenmek açısından önemli ve kutsal bir meslektir. Dünyadaki en değerli varlığınızın birlikte vakit geçireceği kişilerin de seçimi önemlidir. Dadıların genel özellikleri ise çocuklara yakınlığı, sabır göstermesi, iletişimi sağlaması, şefkatli ve anlayışlı olması ile bilinir. Dadılık hizmetleri sadece çocukların ihtiyaçlarına yardım ederek çözüm sunmaz aynı zamanda ev içi disiplin gerektiren alışkanlıkların (tuvalet, uyku, yemek, ders vb.) kazanılmasında önemli rol sahibidir.

Çalışan anne ve babaların ihtiyaçları arasında yer alan dadı ihtiyacı profesyonel anlamda karşılanmadığı takdirde sürekli içiniz huzursuz ve güvensiz şekilde olabilir. Dadiniz.com her geçen gün zenginleşen CV portföyü sayesinde isteklerinize özel profesyonel dadı temin etmektedir.

Hizmet anlayışımız önce güveni oluşturmak ardından kaliteli ve memnun edici bir hizmet sunmaktır. Her ailenin kendine özel bir yaşantısı veya yaşam biçimi olduğunun farkındayız. Dadı temin sürecinde ise öncelikle sizlerin yaşantısına ve dadıya ihtiyaç duyduğu zamanlara göre dadı taleplerinizi dinlemekteyiz.

Çocuklarınız günlük yaşamına dadıların etkisi;

Dadılar belirtilen süreler içerisinde çocuklarınız ile nitelikli zaman geçirmektedir. Bu zaman içerisinde eğitim, oyun, gezi, film ve her türlü aktivitede çocuğunuzun yanında olmaktadır. Aile içi görevlerin benimsenmesi, sorumluluk kazandırılması, kişisel özelliklerin ve yeteneklerin ortaya çıkarılması, sevgi ve saygı kavramının öğrenilmesi gibi birçok faktörde sayısız fayda sağlamaktadır.

Dadı seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

Dadiniz.com olarak sizlere dadı seçim sürecinde engin tecrübelerimiz ile yardımcı olmaktayız. Dadı seçimi tamamen güvene bağlı olduğundan dolayı CV yelpazemiz içerisinden güvenilir, güçlü referanslara sahip dadı adaylarını sizlerle buluşturmaktayız. Böylece dadı bulmak için boşa zaman geçirmeniz de engellenir.

Profesyonel Dadı hizmeti almak için yapmanız gereken ise sadece 0212 232 21 23 nolu telefonları aramaktır.