Oyun Abisi

Avrupa’da sıkça talep alan ihtiyaçlardan biri de oyun abisi ihtiyacıdır. Oyun abisi çocukların eğitimini oyunlar aracılığı ile onlara sağlamaktadır. Oyun abilerinin genel özellikleri ise üniversitelerin önemli bölümlerinde eğitimlerini tamamlanması ve çocuklar ile iletişimlerinin güçlü olmasıdır. Ülkemizde en çok oyun ablalarına ihtiyaç duyulsa da oyun abileri isteyen aileler de oldukça fazladır.

Oyun abilerinin çocuğunuz için nasıl bir fayda sağlayacağını merak ediyorsanız aktaralım;

- Çocukların eğitimlerini oyunlar aracılığı ile eğlenceli vakit geçirerek almasını sağlar, 
- Müzik, resim, sanat alanında eğitim alan üniversite öğrencileri sayesinde hobiler edinir,
- Okul ödevleri ve sınavlarında yardımcı bir asistanı olur,
- Ebeveynlerin olmadığı sürelerde çocukların bakımı ve güvenliğini sağlar.

Çocuklarınız için oyun abisi sağlamanız aynı zamanda ona örnek bir arkadaşlık ilişkisi de kazandırmaktadır. Çocuğun iletişim becerileri, grup içi iletişimi, özgüvenini, karakteristik özelliklerini ve takım çalışması becerilerini de arttırmaktadır.

Dadiniz.com olarak bize yapılan oyun abisi başvurularını bir havuz haline getirerek geniş bir CV portföyüne sahibiz. Öncelikle sizin istek ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek buna uygun olan CV’leri sizlere sunmaktayız. Oyun abileri ile çalışmak için istekler genellikle şu şekilde belirlenmektedir. Seyahat engeli olmayan, sigara kullanmayan, tam zamanlı veya yatılı olarak çalışabilecek kişiler sizlere istihdam edilmektedir.

Anne babaların üzerine düşen görev oyun abisi seçiminde kişinin eğitim durumu, referansları (kontrol edilmeli), çocuklar ile ilişkileri göz önünde bulundurularak tercih yapılmasıdır. Oyun abisi ile yapılan görüşme esnasında mutlaka isteklerinizi, beklentilerinizi, şartlarınızı açık ve net şekilde sunmanız ileride doğabilecek anlaşmazlıkların da önüne geçmektedir.

Dadiniz.com ile oyun abisi ihtiyaçlarına uygun yüzlerce adayın CV’sine ulaşmak için hemen 0212 232 21 23 numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.