Filipinli Bakıcı

 

filipinli bakıcıÇocuğunuzun öğrenim seviyesi en yüksek olduğu yaşlarda kolay bir şekilde İngilizce öğrenmesini ister misiniz? Dünyanın her bir bölgesinde her alan Filipinli bakıcı hizmetleri aileler tarafından ilk tercih olmaktadır. Bunun nedeni ise çocuğun küçük yaşlarda İngilizce öğrenimi görmesi ve disiplinli bir eğitim süreci yaşamasıdır.  Çünkü Filipinler ülkesinde 2. Dil olarak kabul gören dil İngilizcedir ve üst seviyede bilmektedirler.

Filipinliler hakkında da biraz bilgi verelim. Filipinli çalışanlar Avrupa ülkelerinin çoğunda yer alan çalışkanlıkları ile bilinen, itaat eden, seviyeli, saygılı ve sevgi dolu insanlardır. Dadiniz.com 15 yılı geride bıraktığı deneyimi ile sizlere Filipinli bakıcı arayışlarınızda çözüm ortağı olmaktadır.

Filipinli bakıcı ihtiyaçlarınızda isterseniz yatılı isterseniz de tam zamanlı olarak anlaşılan saatler karşılığında çalışacak kişi bulmanız oldukça kolaydır. Diğer bakıcı adaylarına göre daha uygun fiyatlar ile hizmet vermektedirler. Sizin için ekstra bir fırsat olan Filipinli dadı personelleri aynı zamanda Filipin mutfağı konusunda da daha önceden tatmadığınız tatları bulma şansı doğurur.

Kişisel bakıma ve temizliğe önem gösteren Filipinli dadılar aynı zamanda ev temizliği konusunda da tercih edilmektedir. Millet olarak güvenilir ve misafirperver özelliklere sahip olan Filipinli bakıcı personellerimiz sayesinde üzerinizden büyük bir yük kalkmış olur ve çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Çocuklar ile iletişimleri ılımlı, nazik ve soft bir mizaca sahip olmalarından dolayı çok iyidir. Bu nedenle ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde çocuk bakıcısı olarak ilk tercih sebebidir. Filipinli dadı hizmeti almak için yapmanız gerekenler ise şunlardır.

- Önce isteklerinizi belirtirsiniz.
- Dadiniz.com ekibi sizlere en uygun Filipinli bakıcı bulur.
- Birlikte bir ön görüşme sağlanır.
- Anlaşıldığı takdirde belirtilen sürede işe başlar.

Dadiniz.com sayesinde güvenilir, isteklerinize uygun çocuk bakıcısı çözümleri için bizlere hemen 0212 232 21 23 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.