Sekreter

sekreter

Sizin de iş yerinizde telefonlara cevap verecek, ofisinizi ziyaret eden misafirlerinize hoş geldiniz diyecek bir sekreter ihtiyacınız mı var? Dadiniz.com olarak uzun yıllardır insan kaynakları sektöründe iş arayan personeller ile eleman arayan işverenler arasında sağlıklı bir köprü görevi görmekteyiz.

Siz de ofis elemanları aramalarınızı iş yoğunluğu arasında yapmak zorunda kalmadan bize iletebilir, sizler için doğru personeli bulmamız için bizim yardımımızı isteyebilirsiniz. Size en uygun sekreteradayını geniş cv portföyümüz içerisinden bulup sizinle irtibatlandırabiliriz. Bize aradığınız özellikleri belirtmeniz yeterlidir. Yani aradığınız sekretersadece telefonlara mı bakacak yoksa hem telefonlara bakıp hem servis sağlayacak mı? Özellikle yabancı dil bilen akıcı şekilde konuşabilen bir sekretermi arıyorsunuz? Bu detayları bize iletmeniz halinde sizin için en uygun adayı bulmamız çok ta fazla sürmeyecektir.

Başvuru sonrasında bulduğumuz adaylar ile ortak bir görüşme sağlayıp onay sürecine girmekteyiz. Ardından en kısa sürede iş başlangıcı yapabilecek sekreter arayışınız son buluyor.


 

Dadiniz.com olarak sekreterseçimlerinde temel aldığımız unsurlar şu şekildedir;

- İletişim kabiliyeti yüksek.

- Diksiyonu düzgün.

- Güler yüzlü ve çalışkan.

- Referans gösterebilecek.

- Gerekiyorsa ön muhasebe bilen.

- Temiz ve titiz.

- Giyimine gereken önemi gösteren.

- Kendini geliştirmeye açık.

- Ekip çalışmasına yatkın.

Bizlerle iletişim kurabileceğiniz telefon numaramız 0212 232 21 23, ayrıca iletişim bölümünden başvuru formunu doldurmanız halinde sizler için en uygun sekreter adayını bulmamız kolaylaşacaktır. Ayrıca ofis için veya eviniz için ihtiyacınız olan tüm personel arayışlarınızda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sizler için temin edeceğimiz personel veya personeller ile hem zamandan hem paradan kazanacaksınız. Dadiniz.com ekibi olarak sizlere personel temininde bulunmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmek gazeteye ilan vermekten hem çok daha kolay hem daha düşük maliyetli olacaktır. Ayrıca işinize ayıracağınız vakti de geri kazanmış olacaksınız.