Yaşlı Bakıcısı

yaşlı bakıcısı

Ailenizde yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan birey veya bireyler olabilir. Yaşlı bakıcısı arıyor ve doğru kişiyi bulamıyor olabilirsiniz. Dadiniz.com ekibi olarak sizlere bu alanda personel sağlamak için geniş cv portföyümüzden en uygun aday veya adayları seçip ortak bir görüşme sağlayıp en kısa sürede iş başlangıcı yapılmasını sağlayabiliriz. Yaşları gereği bakıma ihtiyaç duyuyor olmaları aynı zamanda psikolojik desteğe de ihtiyaçları olduğu anlamına geliyor.

Sadece ilaç takibi ve kişisel bakımları, temizlikleri değil aynı zamanda hassas ve muhtaç oldukları bu dönemde yanlarında şefkatli ve güler yüzlü bir personelin olması bu süreçte rahat etmelerini sağlayacaktır. Mümkün olduğunca dinamik şekilde, sevecen ve bu hassas dönemdeki yaşlıya rahat ve güzel günler geçirmesini sağlayacak bir yaşlı bakıcısı, sizlerin de işini kolaylaştıracaktır.

Sizler işleriniz dolayısıyla yeterli zaman ve emeği ayıramıyor olabilirsiniz. Yakınlarınızdan ve çevrenizden bu işi yapması için birini aramaktan ziyade profesyonel olarak daha önce bu işi yapmış biriyle çalışmak sizin içinizi de rahat ettirecektir.

           
Dadiniz.com olarak hasta bakıcısı seçimlerimizde temel aldığımız unsurlar şu şekildedir;

- Bu konuda referans gösterebileceği işler olması.

- Tercihen alanında eğitim almış olması.

- Temiz ve titiz olması.

- Güler yüzlü olması.

- Sabırlı ve hoş görü sahibi olması.

           
Sizlerde bu konudaki ihtiyaçlarınızı giderebilmemiz adına bizlere ulaşmak isterseniz telefon numaramız 0212 232 21 23, ayrıca web sitemizin iletişim bölümünde bulunan başvuru formunu detaylı şekilde doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere doğru ve sağlıklı şekilde bilgi vermeniz halinde yatılı ya da tam zamanlı, sağlık personeli olması veya sadece bakımı üstlenmesi gibi özellikleri belirtmeniz halinde, en uygun yaşlı bakıcısı adayını en kısa sürede iş başı yapması için sizinle görüşmesini sağlayabiliriz. Sizler de mutlu, huzurlu ve güvenle yaşlı yakınınızı teslim edeceğiniz bir personel arıyorsanız hemen şimdi bizlere ulaşabilirsiniz.