Karı Koca Hizmetli

Özellikle villa ve bahçeli evleri olan büyük yaşam alanlarında ikamet eden kişilerin aradığı Karı Koca Hizmetliihtiyaçlarınızı giderebilmek adına dadiniz.com ailesi olarak çalışmaktayız. Evlerinizi emanet edeceğiniz kişilerin genellikle evli olmaları tercih edilir, çoğu çiftlik evi sahibi kişi karı koca hizmetli ile çalışmak ister. Bayan evin temizlik ve mutfak işlerinde aileye yardımcı olurken, erkek ise şoför veya bahçıvanlık görevinde çalışmak üzere işe alınmaktadır.

           
Bu tarz karı koca hizmetliihtiyaçlarınızda dadiniz.com ‘un geniş CV portföyünden yararlanmak isteyebilirsiniz. Sizler için en uygun çifti seçip ortak bir görüşme sağlamaktayız. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda görüşme sağlayacağımız çiftler yine sizlerin onayı ile iş başlangıcı yapabileceklerdir.

           
Dadiniz.com olarak seçimlerimizi en az sizin kadar hassasiyetle, mümkünse daha önce bu işi beraber yapmış çiftleri tercih etmekteyiz. Karı koca hizmetli sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda temizlik, aşçılık, şoförlük, bahçıvanlık vb. alanlarda daha önce çalışmış veya kendilerini bu alanlarda geliştirmiş olan kişilerden seçilmektedir.

           
Doğru tercihi sizin adınıza bulabilmemiz için öncelikle iletişim bölümündeki başvuru formunu tam olarak istediğinizi doğru şekilde anlatarak yazmanız gerekmektedir. Sizlerin evinizin bir bölümünü paylaşacağınız karı koca hizmetli çift için bizler de gerekli olan özveriyi en üst seviyede göstermekteyiz.

           
Dadiniz.com olarak karı koca hizmetli seçimlerimizde temel aldığımız unsurlar;

- Temiz ve titiz olmaları.

- Giyimlerine ve kişisel bakımlarına önem göstermeleri.

- Erkekler için tabir-i caizse eli iş tutuyor olması.

- Bayanlar için hamarat olması.

           
Sizler için geniş CV portföyümüzde mutlaka size ve sizin ailenize uygun bir karı koca hizmetli mutlaka vardır. Bizlere 0212 232 21 23 numaralı telefondan ulaşabilir veya iletişim bölümünden başvuru formunu doldurarak isteklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Aileniz için en uygun adayları sizlerle buluşturmak dadiniz.com olarak bizler için memnuniyettir.