Makam Şoförü

makam şoförü

Misafirlerinizi, yabancı konuklarınızı profesyonel şekilde karşılayıp, sizi en iyi şekilde temsil ederek gideceği yere ulaştıracak bir makam şoförü arıyorsanız doğru adrestesiniz. Geniş cv portföyü ile sizlere profesyonel olarak hizmet vermek üzere dadiniz.com olarak canla başla çalışıyoruz.

Sıklıkla şehir dışına çıkıyor ya da iş toplantılarına makam şoförü vasıtası ile gitmeniz gerekiyorsa sizler için doğru kişiyi biz buluyoruz. Nasıl mı? Öncelikle ilanlar arasından size uygun cv’lerden birini veya birkaçını çıkartıp size sunuyoruz. Arasından yapacağınız tercihler doğrultusunda ortak görüşmeli bir randevu gerçekleştiriyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda artık makam şoförünüz hazır.

 

Makam şoförü seçimleri için temel aldığımız unsurlar ise şu şekilde;

- Temiz, titiz ve bakımlı olması.

- İnsan ilişkilerinin iyi, iletişim kabiliyetinin yüksek olması.

- Daha önce makam şoförü olarak çalışmış olması.

- Diksiyonu ve iş verimliliğini üst düzeyde iyi olması.

Dadiniz.com olarak ilk başta bizlere ulaşabilmek için tercih edeceğiniz yöntemi belirlemeniz gerekmektedir. Bizlere telefon vasıtası ile veya iletişim bölümünde bulunan başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler ve önemsediğiniz detayları belirtmeniz durumunda, sizler için en uygun adayı bulmamız kolaylaşacaktır. Telefon numaramız ise 0212 232 21 23. Arayın ya da formu doldurun size en uygun makam şoförüadayını bulalım.

Dadiniz.com öncelikle işveren ile işçi arasındaki iletişimi sağlamakla yükümlüdür. Sizlerin belirteceği notlar ve detayların bizler için önemi büyük. Makam şoförüsonuç olarak sizleri alkollü olacağınız bir gecede veya önemli toplantılarda yanınızda olacak kişi. Ayrıca daha da önemlisi misafirlerinize karşı sizi temsil etmekle yükümlü kişi olacak. Bu yüzden seçimlerimizi en az sizler kadar hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel tercihler yapılmasını istiyorsanız daha fazla arama yapmanıza gerek kalmadı. Sizler için geniş cv portföyümüzden seçeceğimiz makam şoförü adayı ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve içiniz rahat şekilde yolculuk edip ulaşmak istediğiniz yere gönül rahatlığı ile ulaşacaksınız.