Hasta Bakıcısı

hasta bakıcısı

Ev veya hastanede bakılması gereken hastalarınız için bir hasta bakıcısıihtiyacınız var ise, bu süreçte sizlere hem destek hem yardımcı olacak işinin ehli bir personel temin etmek için dadiniz.com ekibi olarak hazır bekliyoruz.


Hastanızın yatakta olması ve bakıma ihtiyacı olması durumu sizin için hem çok yorucu hem de psikolojik olarak kötü bir durum olduğunun farkındayız. Bu süreç boyunca yanınızda işinde uzman bir sağlık personeli olması sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Hasta bakıcısı , hem hastanızın sağlığı ile ilgilenir, ilaçlarını veya pansumanlarını zamanında yapıp takibini gerçekleştirebilecek biri olmalı hem de son derece sabırlı güler yüzlü ve olumlu bir kişiliğe sahip olmalıdır.


Tercihen hemşire veya sağlık personeli alanında çalışmış sektörel deneyimi olan aynı zamanda da gerekli bilgi ve donanıma sahip bir personel hastanız ve sizin için doğru tercih olacaktır. Hasta bakımı hem çok zor hem de son derece sabır isteyen bir konudur, bizler bu konunun ciddiyet ve hassasiyetinin farkında olup bu durumları göz önünde bulundurarak geniş cv portföyümüz içerisinden sizler için en uygun aday veya adayları sizlerle irtibata geçirmekten memnuniyet duyarız.


Gerek yatılı gerekse gün içerisinde sizin çalıştığınız veya hasta ile yalnız kaldığınız zamanlarda sizin yanınızda ve hastanın yanında kalacak, güvenebileceğiniz bir hasta bakıcısı son derece önemlidir. Hastanızın hastalığı süreci boyunca yanında olacak güler yüzlü ve sağlık konusunda hassas aynı zamanda da sabırlı ve en önemlisi güvenebileceğiniz bir personel için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Dadiniz.com
olarak hasta bakıcısı tercihlerimizde temel aldığımız hususlar şu şekildedir;

- Sağlık okullarından mezun olması.

- Sektörde hasta bakımı konusunda tecrübe edinmiş olması.

- Güler yüzlü ve güvenilir.

- Referans gösterebilecek.

- Yatılı / Yatısız hasta bakım hizmeti verebilecek.

- Temizliğine ve hijyen konusunda hassasiyet gösteren.

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0212 232 21 23, ayrıca bizlere iletişim bölümündeki başvuru formunu doldurarak ta ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm detayları bizimle paylaşmanız halinde sizler için en uygun hasta bakıcısı ile ortak bir görüşme sağlanır ve en kısa sürede iş başlangıcı yaptırılır. Aynı zamanda bizlere hastanın durumunu, hasta bakıcısının yatılı veya yatısız olarak çalışması konusunda gereken detayları iletmeniz süreci hızlandıracaktır.