Ev Öğretmeni

ev öğretmeniOkul öncesi veya okul devamlılığında eğitim çağına giren çocuklarınızın ev öğretmeni ihtiyacı olabilir. Evinizin rahatında eğitim alabilmek çocuklar açısından okula hazırlık veya okul devamlılığında olan öğrenciler için destek niteliğindedir. Ev öğretmenitemin ederken eğitim verebilme kabiliyeti ve çocuklarla kurabileceği iletişimi yüksek bir öğretmen olması tercih edilmelidir.

Ev öğretmeni, aile için çok önemlidir çünkü en başta evinizin içerisine girip en değerli varlığınız olan çocuğunuza bir eğitim vermekle mükellef olacaktır. Bu konumdaki bir öğretmenin hem kişilik olarak hem de eğitim vasıfları olarak kusursuz olması beklenir.


Dadiniz.com ailesi olarak ev öğretmeni seçimlerinde temel aldığımız unsurlar ise şu şekildedir;

- Eğitim vereceği konuda tecrübesi olması.

- Daha önce ev öğretmeniolarak çalışmış olması.

- Kişisel bakımına ve görünümüne özen göstermesi.

- İş ahlakı ve kişisel ahlakı üstün olması.

- İletişim konusunda üst düzey biri olması.

Ev öğretmeni seçimlerinizi en az sizler kadar hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Çocuklarınızın eğitimi konusunda ne kadar hassas olduğunuzun emin olun ki farkındayız. Bu bağlamda ev öğretmeni tercihlerinizi doğru yapmanız için geniş CV portföyümüzden sizin aradığınız özelliklerde birev öğretmeni tercih edip öncelikle ortak bir görüşme sağlamaktayız.

Sizin istediğiniz alanda uzman seviyede eğitim verebilecek saatlere ve kişisel gelişime özen gösteren bir ev öğretmenitercih etmenizi sağlamak adına bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0212 232 21 23. Ayrıca bizlere iletişim bölümündeki başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Vereceğiniz bilgi ve detaylar sizler için en uygun ev öğretmeni seçimlerimizde bizlere de yardımcı olacaktır. Çocuğunuz ve sizin için doğru öğretmeni bulmak bizim için memnuniyettir. Dadiniz.com olarak önceliğimiz sizlerin memnuniyetini sağlamak ve öğrenci için doğru eğitimi alabileceği bir ev öğretmeni tercih etmektir.