Ev İşi / Temizlik Personeli

ev işi temizlik personeli

İşlerinizin yoğunluğundan veya çocuklarınıza ayırdığınız zaman dolayısıyla ev işi temizlik personeli ihtiyacınız olabilir. Bizler bu ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek adına geniş CV portföyümüz ile çalışmaktayız. Eviniz temizliğini kendinizin yapamayacağı kadar büyük ya da küçücük bir daire bile olabilir. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ev işi ve temizlik personeli temin edebiliriz.

Dadiniz.com olarak geniş bir CV portföyüne sahibiz. Siz ev işlerine yeterince zaman ayıramıyor ya da doğru ev işi ve temizlik personeli bulamıyor olabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde öncelikle portföyümüzden size en uygun personeli veya personelleri tespit ediyoruz. Ardından sizlerle ortak bir görüşme sağlıyor ve yine sizlerin onayı doğrultusunda iş başlangıcını sağlıyoruz.

Dadiniz.com ev işi ve temizlik personeli seçimlerimizde temel aldığımız unsurlar;

- Kişisel bakımına özen gösteren bir personel.

- Sizin düzeninizi ve titizliğinizi aynı özenle karşılayabilecek bir personel.

- İletişim kabiliyeti yüksek, istediklerinizi eksiksiz sağlayabilecek bir personel.

- Daha önce deneyimi olan ve iş ahlakı konusunda güvenebileceğiniz bir personel.

           

Bizlere ulaşabilmek için telefon numaramız 0212 232 21 23 ayrıca iletişim bölümünden başvuru formu doldurmak suretiyle istediğiniz ev işi ve temizlik personeli ihtiyacınızı bizlere iletebilirsiniz. Sizler için en uygun ev işi ve temizlik personelibulmak bizim görevimiz. İsteklerinizi ve hizmetinin sağlanmasını istediğiniz alanı anlatan kısa bir yazı bırakmanız sizler için doğru ev işi ve temizlik personeli bulmamızda bize yardımcı olacaktır. Sizlere personel sağlamaktan dadiniz.com ailesi olarak memnuniyet duyarız.

            Tüm ev işlerinizde sizlere yardımcı olacak temiz ve titiz bir personel, işinizi zorlaştıran ve gittikten sonra size tekrar temizlik yaptıran bir personelden çok daha faydalıdır. Bu unsurları en az sizin kadar hassasiyetle inceleyip seçimlerimizi bu koşullar doğrultusunda yapmaktayız.