Alzheimer Hasta Bakıcısı

alzheimer hasta bakıcısı

Alzheimer hastalığı belirtileri öncelikle geç öğrenme ve geç algılama belirtileri ile ortaya çıkmaktadır. Başlangıç seviyesinde günlük yaşamı doğrudan etkilemezken, önlem alınmadığı takdirde ilerleyen günlerde oldukça zorlu bir sürece dönüşmektedir. Ülkemizde genellikle 60 yaş üstü her birey Alzheimer hastalığı için %10 oranında bir aday niteliğindedir.

Alzheimer görülen kişilerin uzmanlar tarafından tedavisi ve bakımı gerçekleştirilmektedir. Tedavi süreçleri hastane iş birliği ile gerçekleştirilirken bakım sürecinde birçok kişi ne yapacağını bilememektedir. Dadiniz.com size Alzheimer hasta bakıcısı nitelikli, eğitimli ve uzman personeller ile sevdiklerinizin bakımını dört dörtlük bir şekilde sunmaktadır.

Zorlu ve bir o kadar yorucu geçen tedavi sürecinde ise nitelikli personeller tarafından kişinin bakımı, günlük ve genel ihtiyaçlarının giderilmesi aile bireylerinin yaşamını doğrudan olumsuz etkileyeceğinden genellikle Alzheimer hasta bakıcısı hizmetlerine başvurmaktadır. Hastalarınız için özel bir bakım hizmeti almak içinse tam olarak istek ve gereksinimlerinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Bakıcı personelin yatılı/tam zamanlı, yaş kriterleri, uzmanlık alanları, aldığı eğitimler CV’ler arasından sizin isteklerinize göre seçilmektedir. Tam olarak aranan nitelikleri karşılayan adaylar ile yüz yüze görüşme sağlanarak anlaşmaya varılmaktadır. Dadiniz.com olarak güvenliğinizi ve memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız. Bu nedenle CV portföyümüzde yer alan adayların tüm bilgilerinin doğruluğunu teyit etmekteyiz. Dilerseniz de CV içerisinde yer alan referanslardan da bilgi almanız mümkündür.

  Dadiniz.com olarak sevdiklerinize en iyi şekilde bakılması bizim öncelikli prensiplerimiz arasındadır. Bizim için gerekli olan aşağıdaki hususlarda bilgi vermeniz sizin için ideal bir Alzheimer hasta bakıcısı bulmak için yeterli olacaktır.

- Çalışma saatleri
- Yatılı / Tam zamanlı
- Eğitim Kıstasları
- Hasta İlişkileri
- Bay / Bayan

Taleplerinizi iletmeniz için arayabileceğiniz Dadiniz.com uzmanlarına 0212 232 21 23 dan ulaşabilirsiniz.