İşyeri Aşçısı

işyeri aşçısı

Yıllardır ailelerin ve kurumsal firmaların eleman ihtiyaçlarını gideren dadiniz.com olarak geniş cv portföyümüzden sizler için işyeri aşçısı temin etmekteyiz. Sizler de çalışanlarınıza veya davetlilerinize zengin ve lezzetli menüler sunmak için gerekli olan referansları tam, tecrübeli ve yetenekli aşçılarımız ile tanışın.

İşyeri aşçısı bir firmanın hem maddi hem de fiziksel olarak yiyecek ihtiyacını minimum bütçe ile yapılmasını sağlayan demirbaş bir personeldir. Bu konumda çalışan aşçıları olan firmalar ile aşçı çalıştırmayan ve yemek ihtiyacını dışarıdan veya nakit olarak karşılayan firmalar arasında yapılan araştırmalar gösteriyor ki; hem mevcut çalışanlarınızın iş yeri içinde yemek yiyor olması motivasyonunu dağıtmasını engelliyor. Yemek dönüşü işe daha çabuk adapte oluyorlar. Diğer seçeneği tercih eden firma çalışanları ise yemek dönüşü dışarıdan içeri girip çalıştıkları için işe olan adaptasyon süreci uzuyor ve iş verene maddi kayıp olarak geri dönüyor.
           
Dadiniz.com olarak İşyeri aşçısı seçimlerimizde temel aldığımız unsurlar şöyledir;

- Temiz ve titiz olması öncelikli önem taşır.

- Daha önce kalabalık gruplara yemek çıkartmış olması.

- En az 2 yıl aşçılık tecrübesi olması.

- Menüsünün zengin, yemeklerinin lezzetli olması.

           
Sizlerin de işyeri aşçısıihtiyaçlarınızın olması durumunda bize ulaşmak için iletişim bölümünden başvuru formunu sizin için önemli detaylara yer vererek doldurmanız gerekmektedir. Doğru şekilde anlatım sağlamanız durumunda size en uygun işyeri aşçısıcvlerini bir araya getirip sizin için daha kolay ve doğru bir tercih yaparız.


Cv seçiminden sonra sizinle ortak bir görüşme ile aşçı ile tanışmanız sağlanır. Ayrıca bize telefon yolu ile de ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız ise 0212 232 21 23. İşyeri aşçısı ihtiyaçlarınızın günlük veya uzun süreli olması hiç fark etmez. Arayın size en uygun personeli temin edelim.