Ön Muhasebe Elemanı

Dadiniz.com ekibi olarak yıllardır firmalara ve ailelere birden fazla sektörde personel temini yapmaktayız. Firmanızın fatura, fiş ve gelir gider raporları gibi muhasebe işlemleri için ön muhasebe elemanı ihtiyacı varsa, sizler için geniş cv portföyümüzden personel temin edebiliriz.

Ön muhasebe elemanı iş yerinizin borç ve alacaklarını takip etme, bütçe ve bilanço hazırlama konularında yardımcı olacaktır. Firmanızın bilanço bilgilerini güvenebileceğiniz bir personele teslim etmek istiyor ve ön muhasebe elemanıarıyorsanız doğru adrestesiniz.

           
Ekibimiz yıllardır firmalara ve kurumlara birçok mavi yakalı ve beyaz yakalı personel temininde bulunmuş profesyonel olarak sektörde yer edinmiştir. Size en uygun ön muhasebe elemanı geniş cv portföyümüzden seçilir ve sizinle ortak bir görüşme gerçekleştirilmesi sağlanır. Sonrasında anlaşma sağlanma durumunda en kısa sürede iş başlangıcı yapar ve siz de eleman aramak için ilan vermek birçok cv incelemek hatta birçok görüşme yapmak zorunda kalmazsınız. Size en uygun adayı bulmak için firmanızı inceleyip bu durumu göz önünde bulundurarak en az sizin kadar hassas ve detaycı bir biçimde araştırma yapmaktayız.

           
Dadiniz.com olarak ön muhasebe elemanıseçimlerimizde temel aldığımız unsurlar ise şu şekilde;

- Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmuş olması.

- En az iki yıl sektörde çalışıp deneyim kazanmış olması.

- Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri iyi düzeyde.

- Temiz, titiz ve düzenli çalışmaya uygun.

- Giyimine tarzına ve görünümüne dikkat eden.

- Klavye becerisi yüksek.

           
Firmanız için en doğru adayı bulmak için sayfalarca gezmenize gerek yok. Dadiniz.com adresinin iletişim bölümünden başvuru formunu aradığınız elemanı detaylı şekilde anlatacak tarzda doldurmanız halinde size en uygun elemanı sizi hiç yormadan gerekli tüm araştırmayı ve titizliği biz gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bizlere telefon vasıtası ile de ulaşabilirsiniz. 0212 232 21 23 numaralı telefon ile bizleri arayıp ön muhasebe elemanı arayışınızı bildirmeniz halinde en kısa sürede size tercih yapabileceğiniz bir veya birden fazla personel temin ediyoruz.