Üst Düzey Yönetici Asistanı

üst düzey yönetici asistanı

Dadiniz.com ekibi olarak yıllardır firma ve kurumlara personel temin etmekteyiz. Üst düzey yönetici asistanı ihtiyaçlarınıza da karşılık verebilmek adına geniş cv portföyümüzden sizin için en uygun adayı bulabiliriz. Bir asistan sadece telefonlara cevap vermek değil sizin zamanınızı planlamak, müşterileriniz ile aranızda doğru şekilde köprü oluşturmak, gerektiğinde toplantılarınızda sizi temsil edebilecek ve seyahatlerinizde bile yanınızda olabilecek kabiliyet ve özellikleri barındırmalıdır.

Bu konularda gerekli hassasiyeti göstererek yapacağımız seçimler arasından sizlerin de memnun olacağı adayları bulmak için biz buradayız. Üst düzey yönetici asistanı insan kaynakları departmanının en önemli personeli, aynı zamanda sizin de sağ kolunuz olacak nitelikte birisi olmalıdır.

Görüşmeleri sizin adınıza yapabilecek, organizasyon ve ikna kabiliyeti yüksek, ihtiyaç durumlarında tercihen yabancı dil bilen bir asistanınız olması sizin işinizi çok daha rahat yapabilmenizi sağlayacak aynı zamanda gözünüz arkada kalmadan işlerinizi, hesaplarınızı kısacası iş hayatınızı teslim edebileceğiniz asistan çok önemlidir.

           
Dadiniz.com olarak üst düzey yönetici asistanı tercihlerimizde temel aldığımız unsurlar şu şekildedir;

- En az lise veya ön lisans mezunu olması.

- Temizliğine ve giyimine özen gösteriyor olması.

- İletişim kabiliyeti yüksek olması.

- Alanında akademik eğitim almış.

- Ekip çalışmasına yatkın.

- Tercihen seyahat engeli olmayan.

- Tercihen yabancı dil bilen.

- İstenilen raporları ve istatistikleri hazırlayabilecek bilgisayar bilgisine sahip olması.

           
Bizlere istediğiniz özellikleri anlatan detaylı bir başvuru yapmanız halinde sizler için en uygun üst düzey yönetici asistanı adayını bulmamız çok daha kolay olacaktır. Sitemizin iletişim bölümünde bulunan başvuru forumundan bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca telefon yolu ile de iletişim kurabilir sizler için profesyonel çözümler üretebiliriz. Telefon numaramız 0212 232 21 23, sizin isminizi de mutlu müşterilerimizin arasında görmekten memnuniyet duyarız.